K&Z na świecie

  - Uszczelki typu G-ST

  - Uszczelki typu G-ST-P/S

  - Uszczelki typu G-ST-P/K

  - Uszczelki typu G-ST-P/KN

  - Uszczelki typu G-ST-P/ISO

  - Uszczelki typu TEFMET

  - Pierścienie klinowe

  - Łańcuchy uszczelniające

  - Uszczelki typu G-ST-P/OE

  - Uszczelki typu GOS

  - Płozy

  - Manszety

  - Uszczelki z płyt
otwórz obrazek w nowym oknie Pierścienie klinowe skonstruowane zostały w celu umożliwienia wykonywania dokładnych łuków na rurociągach, pionowego osadzania hydrantów, rozwiązania problemu nierównolegle „schodzących się” kołnierzy, oraz kompensowania zbyt dużych odległości między nimi w trakcie montażu.
W praktyce, precyzyjny montaż łuku rurociągu jest skomplikowany ze względu na ograniczony wybór dostępnych kształtek. W skrajnych przypadkach ich zastosowanie pozwala na uzyskanie założonego kąta z dokładnością jedynie do 11,25” bowiem taki jest najmniejszy z kątów w kształtkach produkowanych standardowo.
Dwa stalowe kliny z uszczelką między nimi pozwalają na bezstopniową regulację kąta między kołnierzami w zakresie od 0º do 8º. Stalowa konstrukcja, w odróżnieniu od zmienników z tworzyw sztucznych, zapewnia idealną sztywność i trwałość połączenia. W połączeniu z uszczelkami typu G-ST, system stwarza możliwości osiągnięcia znacznych oszczędności czasu montażu oraz gwarantuje pewne i niezawodne funkcjonowanie.

Sprawdź dostępne surowce>>